x

Personeel

Mr Botha - Skoolhoof
  • Sosiale Wetenskappe
Me. R. Bence - Adjunkhoof
  • Afrikaans Huistaal

Graadhoofde

Me. C. Thomas - Vakhoof: Engels Tale, Graadhoof Graad 8
  • Engels Eerste Additionele Taal
  • Engels Huistaal
  • Lewensoriëntering
Mnr. M. Langenhoven - Departementshoof, Graadhoof Gr. 9
  • Rekenaartoepassingstegnologie
  • Wiskundige Geletterdheid
  • Junior Wiskunde
Me. D. Struwig - Vakhoof: Handelsvakke, Graadhoof Graad 10
  • Rekeningkunde
  • Ekonomiese en Bestuurswetenskappe
Me. A. Britz - Departementshoof, Vakhoof: Wetenskappe, Graadhoof Graad 11
  • Lewenswetenskappe
  • Natuurwetenskappe
  • Lewensoriëntering
Mnr. Booyens - Departementshoof, Vakhoof: Geografie, Graadhoof Graad 12
  • Geografie
  • Tegnologie

Onderwysers

Me. M. Roets - Vakhoof: Lewensoriëntering
  • Besigheidstudies
  • Ekonomiese en Bestuurswetenskappe
  • Lewensoriëntering
Me. D. Smook - Vakhoof: Wiskunde
  • Wiskunde
Me. C. Van Deventer - Vakhoof: Afrikaans Tale
  • Afrikaans Huistaal
  • Afrikaans Eerste Aditionele Taal
  • Lewensoriëntering
Me. N. Carolus
  • Lewensoriëntering
  • Engels Eerste Additionele Taal
Me. L. Raubenheimer
  • Toerisme
  • Lewensoriëntering
  • Sosiale Wetenskappe
Me. R. Roetz
  • Fisiese Wetenskappe
  • Natuurwetenskappe
Me. J. Swanepoel
  • Rekenaartoepassingstegnologie
Me. J. Williams
  • Afrikaans Huistaal
  • Skeppende Kunste
Me. M. Heins
  • Wiskundige Geletterdheid
  • Natuurwetenskappe
  • Lewensoriëntering
Me. L. Moolman
  • Verbruikerstudies
Mnr. A. Oosthuizen
  • Afrikaans Huistaal
  • Engels Huistaal
  • Engels Eerste Additionele Taal
Me. M. Thiart
  • Skeppende Kunste
  • Lewensoriëntering
  • Ekonomiese en Bestuurswetenskappe
Me. M. Weyers
  • Wiskundige Geletterdheid
  • Junior Wiskunde
Mnr. R. Weyers
  • Besigheidstudies
  • Sosiale Wetenskappe
  • Lewensoriëntering
Me. L. Victor
  • Afrikaans Huistaal
  • Afrikaans Eerste Aditionele Taal
  • Lewensoriëntering

Administratiewe Personeel

Mev. A. Botha - Sekretaresse
Mev. M. Booyens - Sekretaresse
E. Van der Rijst - Rekenkundige Beampte
S. Smith - Invorderaar

Terreinbestuurder

Mnr. W. Allers - Terreinbestuurder

Algemene Werkers

Me. E. Draai
Me. R. Nogantshi
Me. W. Bugqwangu
Mnr. J. Mzikandaba
Mnr. N. Goba